KONST / Litografier / Litografi 14156272
nr 1415 6272
Litografi
2 st, Claus Andersson. Signerad, numrerad 183/360, daterad 86. Bildmått: 32x43cm, yttermått inklusive ram: 51x71cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:05:11
30/8 16:44:25